MedewerkerTelefoonnummerE-mail adres
DE KEYZER ZEKERHEID
Directie Algemeen
Willem de Keijzer(076) 5 333 555w.dekeijzer@dekeyzer.nl
Directie Commercieel
Joost Frencken(076) 5 333 523 j.frencken@dekeyzer.nl
Operationeel Manager
Laura Overduin-Middelkoop(076) 5 333 522l.overduin@dekeyzer.nl
Compliance Officer
Walter van Burgel(076) 5 333 535 w.vanburgel@dekeyzer.nl
EB, Leven en Pensioenconsultancy
Adriaan van der Linde06 - 10 47 66 41
a.vanderlinde@dekeyzer.nl
Teddy Hendrikse(071) 5 810 529t.hendrikse@dekeyzer.nl
Buitendienst
Walter van Burgel(076) 5 333 535w.vanburgel@dekeyzer.nl
Jan Drost(076) 5 333 527 j.drost@dekeyzer.nl
Jaap Habraken(076) 5 333 544j.habraken@dekeyzer.nl
Marjon van Zunderen(076) 5 333 545m.vanzunderen@dekeyzer.nl
Specialist inkomen (binnendienst)
Marleen de Jongh (076) 5 333 524 m.dejongh@dekeyzer.nl
Commerciële binnendienst zakelijk
Rohald Boomaars(076) 5 333 533 r.boomaars@dekeyzer.nl
Luciano Clemensia(076) 5 333 591l.clemensia@dekeyzer.nl
Jordi Doms(076) 5 333 532j.doms@dekeyzer.nl
Ingrid van Elzakker(076) 5 333 534i.vanelzakker@dekeyzer.nl
Debby Emmerich(076) 5 333 538d.emmerich@dekeyzer.nl
Wijnand van Gestel(076) 5 333 598w.vangestel@dekeyzer.nl
Marloes Selten(076) 5 333 525m.selten@dekeyzer.nl
Commerciële binnendienst particulier
Erica Blom(076) 5 333 540particulier@dekeyzer.nl
Marion Stougie(076) 5 333 540particulier@dekeyzer.nl
Schade-behandeling
Fred van Aalten(076) 5 333 580schade@dekeyzer.nl
Michelle Jonkman(076) 5 333 580schade@dekeyzer.nl
Nicky ter Rele(076) 5 333 580schade@dekeyzer.nl
Natalie Verschueren(076) 5 333 580schade@dekeyzer.nl
Administratie provinciaal
Sylvia Baremans(076) 5 333 599polisverwerking@dekeyzer.nl
Renée Israël(076) 5 333 599polisverwerking@dekeyzer.nl
Telefoniste
Maureen Bink-Bervoets(076) 5 333 555info@dekeyzer.nl
Iris van Kerckhof(076) 5 333 555info@dekeyzer.nl
Saskia van der Kroft(076) 5 333 555info@dekeyzer.nl
Financiële administratie
Wendy Jochems(076) 5 333 518financieel@dekeyzer.nl
Ernst Siegers(076) 5 333 592financieel@dekeyzer.nl
Automatisering
Daniëlle Martens(076) 5 333 594d.martens@dekeyzer.nl
Eric Wojewodzic(076) 5 333 595e.wojewodzic@dekeyzer.nl
 
BERDEN DE KEYZER
Piet Hein Berden(077) 3 545 084berden@dekeyzer.nl
Joy Cremers(077) 3 545 084j.cremers@dekeyzer.nl
 
TRINITUM B.V.
Tjeerd Bouma(076) 5 333 567t.bouma@trinitum.nl
Karen van Dongen-Berende(076) 5 333 529k.vandongen@trinitum.nl
George Kros(076) 5 333 541g.kros@trinitum.nl
Lisette van Noort(076) 5 333 568l.vannoort@trinitum.nl
Gerard Verhulst(076) 5 333 566g.verhulst@trinitum.nl
Pascal van Vreeswijk(076) 5 333 565p.vanvreeswijk@trinitum.nl
Meer in dit hoofdstuk